Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI SX4 4x4 -14 NOVO

Се продава од: Violeta 11 дек. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Suzuki
Модел
SX4
Se prodava Suzuki SX4 - 4X4 vo odlicna sostojba, so pominati 29300 km. Metalik crno so bandasi i novi zimski gumi. 4X4 mu dava pogon na site cetiri trkala so sto se transformira vo urban dzip terenec. Informacii na 075/330 - 775.
Leaflet
Кон почеток