Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Splash 1.0

3 700 ЕУР

Се продава од: Filip 23 ноем. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Suzuki
Модел
Splash
Suzuki Splash 1.0
Uvoz od CH
Reg do 07 2021
198000km
Mala potrosuvacka
Ekstra socuvana
Leaflet
Кон почеток