Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SUZUKI SWIFT 1.3 i 68 kw.4x4 2007god

4 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 14 септ. 21:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god 4 999 ЕУР
AUDI A7 3.0 TDI QVATRO 265 ks.2011 god 0 ЕУР
NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 ks. 2012 god 8 500 ЕУР
Ford Focus 1.6 TDCI 90ks 2006 3 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Suzuki
Модел
Swift
SUZUKI SWIFT 1.3 i 68 kw.4x4 2007god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God 3 999 ЕУР
CITROEN C2 1.4 HDI 50 kw.2007 god 2 500 ЕУР
PEUGEOT 407 1.6 HDI 110 ks. 2005 god. 3 500 ЕУР
Mercedes-Benz ML 320 cdi 4matic 2006 9 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации