Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Swift 4x4 1.3 benzin+Gpl

3 900 ЕУР

Се продава од: Suzuki 27 авг. 19:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Suzuki
Модел
Swift
Suzuki Swift 4x4 1.3 benzin +Gpl
2007 god Reg cela god
156.000 km
Napraven generalen servis
Ujle gurtni set llamella i dr
Cena 3900 euro
Moze zamena so moja doplata
Leaflet
Кон почеток