Македонски | Shqip | English |

Suzuki Swift -99

Се продава од: Mario 27 јан. 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Swift
se prodava suzuki sfift vo dobra sostojba so novi gumi registrirano do 6 mes i jugo 55 vo dobra sostojba ne registrirano 250e mozna e i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток