Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Swift 1.3 4x4

4 500 ЕУР

Се продава од: Filipovska Jana Вчера 02:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Suzuki
Модел
Swift
Возилото е во одлична состојба, редовно сервисирано со нови летни и зимни гуми.
Filipovska Jana
0038978325597
Кон почеток