Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Swift 1.3 Dizel

Се продава од: ice 18 апр. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Suzuki
Модел
Swift
Voziloto e uvezeno od Italija, kupeno e od prv sopstvenik, se naogja od odlicna sostojba. Od oprema raspolaga so :ABS, Klima, Servo, Centralno, Elektrika na stakla, Komandi na volan, Fabricko radio... Full oprema
Leaflet
Кон почеток