Македонски | Shqip | English |

Suzuki Swift - 96

Се продава од: srecko 28 јан. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.820 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

850 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Илинден, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Swift
so dve vrati ima plin atestiran registracija do fevruari
Нема посетени огласи
Кон почеток