Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2007 Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 129 hp

7 200 ЕУР

Се продава од: Ivo 25 окт. 07:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Suzuki
Модел
Vitara
- Регистрација до 2,2021 - со зелен картон.

Поминати 166.000km.. 4x4, 129 KC, Клима, Лед светла, ABS, Екран на допир, Електрика на прозорци, Еуро кука, Bluetooth, Команди на волан, Магленки, Темпомат, USB порт, Навигација, Серво волан
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации