Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor, Bager, Vilushka, Presa

3 800 ЕУР

Се продава од: Sadush 27 јун. 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Suzuki
Модел
iK-2
Bager MUSTANG ....3800 euro
Motor SUZUKI 1400 viti 1999, 20000km.......7000 euro
Vilushka ....1300 euro
Anije .....3500 euro
Presa 150 euro
Kolica 130 euro
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации