Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota RAV 4

6 300 ЕУР

Се продава од: SASO 20 фев. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
4-Runner
Se prodava dzip tojota RAV4 4*4 mnogu zacuvan garaziran kako nov vo ispravna sostojba registriran do 26.04.2019 servisiran smeneto ulje filtri se komplet pali vozi full oprema
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации