Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Auris 1.4 D 4D

0 ЕУР

Се продава од: Митко 11 септ. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Auris
Се продава Toyota Auris 1.4 D-4D од 90 коњски сили или (66KW) во одлична состојба. Купен 2011 година 0д Toyota во Скопје. Боја црна, со 5 врати, оригинални алуминиумски 17 бандажи Toyota. Супер економичен со реална потрошувачка во град од 4.6 литри на 100км и на автопат под 4литри на 100км. Возилото е одлично сочувано од надвор како и од внатре. Со богата опрема како клима, електрични предни прозори, ABS, и далечинско затварање на сите врати, електрични ретровизори, радио со CD player и со можност за поврзување на USB MP3 плејер , команди на управувач, борд комјутер. Моментално возилото е со поминати 175.000км и со регистрација до30.10.2020 год. Со гуми комлет сите четири зимски +четири летни мишелин .
Цена 7350 евра
Лице за контакт Митко Тел.078-400-562
Митко
078 400 562
Leaflet
Кон почеток