Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Auris 2.0 126ks -07 Full Oprema

4 999 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Вчера 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Auris
Тојота Аурис 2.0, 126кс, 2007 највисоко ниво на опрема
- Спортски модел со фабрички спојлери
- 6 брзини, 6 воздушни перничиња
- Серво, команди на волан
- Стар/стоп палење
- Двозонска клима
- 4 електрични прозори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи 16-ки
- 4 нови летни гуми
- Реална километража со сервисна книшка и проверка во официјален сервис во Тојота
- Регистрација до 02.2021
Aleksandar
077-839-977
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации