Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AURIS 20 D-4D 2009 AUTOPLAC MEMO

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Plac MeMo 30 окт. 15:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Auris
NOV UVOZ OD SVAJCARSKA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA SO REALNI 118.... KM POSEDUVA I SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN SERVIS EXTRA SOCUVANA ZA POVEKE INFO 070 226 632
AUTOPLAC MEMO -KUMANOVO
Auto Plac MeMo
070226632
Leaflet

Auto Plac MeMo

3 Огласи во продавницата
Mercedes ML 320 CDI 4matic Autoplac MEMO 8 900 EUR
BMW 530D GT PANORAMA 2009 AUTOPLAC MEMO 0 EUR
Кон почеток