Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

2010 Toyota Auris 1.33

6 200 ЕУР

Се продава од: Ariton Saidi 20 септ. 19:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Auris
Toyota Aurisa 1.33
God.2010
100ks
95200km
6 brzini
Manuelna klima
Zimski gumi so posebni celicni bandazi
Ariton Saidi
  Online
070525187
Leaflet
Кон почеток