Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Auris 2.0d4-d so lance exstra nova-09

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avtoelegance-Sasho 18 ноем. 16:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Auris
kolata e uvezena od germanija zemena e od prv gazda prva farba tocna kilometraza mozna proverka vo bilo koj servis po vasha zelba so naj full oprema: klimatronik bordkompiuter tempomat elektrika eurkuka centralno servo start stop sistem navigacija dvd itn..... lok. Madjari kaj kvantashki pazar se e plateno ostanuva da se registrira okolu cenata ima mesto za dogovor
Avtoelegance-Sasho
071260636
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации