Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AURIS - 1.4 D4D - 2009 - PERFEKTNA - A.C. AVTO ALEX

5 580 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: A.C. AVTO ALEX 18 јан. 08:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

15 Огласи во продавницата

FIAT STILO 1.9 -06 MULTIJET A.C. AVTO ALEX 2 980 ЕУР
HYUNDAI I 20 1.4 CRDi -10 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX 4 680 ЕУР
CITROEN C5 2.0 HDI -06 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX 2 980 ЕУР
PEUGEOT PARTNER -PANORAMA- 2009 - 1.6 HDI - A.C. AVTO ALEX 5 380 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Auris
TOYOTA AURIS 1.4 D4D -09 PERFEKTNA

PERFEKTEN AVTOMOBIL

* 66 KW - 90 KS

- 179.430 REALNI KILOMETRI

- OD OPREMA POSEDUVA :

* KOMANDI NA VOLAN
* ELEKTRONIKA NA PROZORI : X4
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMATRONIK
* ABS
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO 2 KLUCHA
* ZADNI PARKING SENZORI
* ISOFIX NA SEDISHTA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI

- 4 MICHELIN NOVI ZIMNI GUMI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
A.C. AVTO ALEX
Добредојдовте, A.C. Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеќе возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
http://acavtoalex.mk/
A.C. AVTO ALEX
070354113
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

15 Огласи во продавницата
OPEL ZAFIRA - REDIZAJN - 2010 - 1.7 CDTi- A.C. AVTO ALEX 4 980 ЕУР
FORD FIESTA - TITANIUM - 1.4 TDCi - A.C. AVTO ALEX 4 490 ЕУР
MERCEDES-BENZ A160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN A.C. AVTO ALEX 3 980 ЕУР
PEUGEOT PARTNER -PANORAMA- 2009 - 1.6 HDI - A.C. AVTO ALEX 5 380 ЕУР
Кон почеток