Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Almak Вчера 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Марка
Toyota
Модел
Avensis Verso
2.0 120ks
So 7 sedista
Leaflet
Кон почеток