Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Avensis 2.2(177ks)

0 ЕУР

Се продава од: Dejan 18 окт. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Toyota
Модел
Avensis
Se prodava Toyota Avensis 2.2(177ks) vo odlicna sostojba,registracija do juli2021.cena po dogovor. za poveke informacii na 071365365/078365300
Leaflet
Кон почеток