Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 2.0 TDI 143KS.6-BRZINI SPORT LINE MODEL

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Avensis
-VW GOLF 6 2.0 TDI.FUL OPREMA-
---SPORT LINE MODEL---
-KLIMATRONIK
-6 BRZINI
-NAVIGACIJA
-ALARM
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN TROKRAK SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 51KW.MOTOR NA LANCE CONFORT 0 EUR
RENAULT MEGANE 1.5 DCI EKSKLUZIV MODEL EURO 4 0 EUR
LADA 110 1.5 GLS PLIN ATEST REGISTRIRANA PRV GAZDA 0 EUR
OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN METAN FABRICKI COSMO MODEL 0 EUR
Кон почеток