Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Avensis 2.2 D4D D-CAT 2005

6 350 ЕУР

Се продава од: Alndrej 17 авг. 14:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Toyota
Модел
Avensis
Toyota Avensis 2.2 D4D D-CAT full orema 2005 godina . Motor odlicen. Nov uvoz sredeni dokumenti do registracija. Cena 6350 evra.
Alndrej
078669932
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации