Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AVENSIS 2.0 D 4D EXECUTIVE -09

5 800 ЕУР

Се продава од: goran 03 фев. 10:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Avensis
Kupena vo Toyota Skopje,
redovno servisirana vo toyota,
registrirana do 01.2021.
Za povekje info 078380094
Leaflet
Кон почеток