Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Aygo -08

3 000 ЕУР

Се продава од: Angela 27 авг. 00:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Toyota
Модел
Aygo
2008 God.
Registracija do Dekemvri so zelen karton,
1 kluch so centralno zakluchuvanje +1 rezerva,
Klima, 2 novi gumi, fabricko radio, 4/5 vrati.
Mala gradska kolicka mnogu ekonomicna, super e za pocetnici ili za luge koi im treba kola non stop.
Se prodava zaradi kupuvanje pogolema kola. Ne bi imale nikakov troshok plus za nea.
Moze da se vidi vo sekoe vreme. Ako ste zainteresireni moze da vi pratam i poveke sliki.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации