Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Toyota Aygo 2011 1.0vvt-i Autobern

3 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoBERN 25 ноем. 21:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoBERN

AutoBERN

30 Огласи во продавницата

Bmw X1 2.0 xDrive 177ks 2010 Autobern 11 800 ЕУР
FORD FIESTA 1.6i 74KW -03 AUTOBERN 2 500 ЕУР
PEUGEOT 207 1.6 E-HDI 92ks FACELIFT 2011 AUTOBERN 5 100 ЕУР
Ford Fiesta 1.4CDTI 2009 Autobern 4 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Toyota
Модел
Aygo
Се продава TOYOTA AYGO 1.0 2011 EURO-5 51kw.
Година 2011.
Километри 110000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3900€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
079323717
AutoBERN
Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Посетете ја нашата продавница
Булевар Србија 3-а Прикажи на мапата
070275098 078355335 071216879
https://www.facebook.com/autobern.mk/
AutoBERN

AutoBERN

30 Огласи во продавницата
Peugeot 208 1.6 E-HDI 92ks 2012 Autobern 6 600 ЕУР
VOLKSWAGEN JETTA 2.0TDI 140KS AVTOMATIK AUTOBERN 9 800 ЕУР
MERCEDES "S" 320CDI AUTOBERN 13 900 ЕУР
Bmw X1 2.0 xDrive 177ks 2010 Autobern 11 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации