Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Camry Hybrid 57 229 km

3 200 ЕУР

Се продава од: Daniel 27 дек. 01:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Toyota
Модел
Camry
Toyota Camry

Toyota Camry Хибрид 2007 година, 57 229 км

година
Две илјади и седум
57 229 км
боја
сива
опрема кутија
машина
Тркала
На предни тркала
ефект
159 ch
патување
2.4 l
тежина
1 660 килограми
Број на седишта
Пет
телото
Combi 5 врати
Број на сопственици
Две
Daniel
Leaflet
Кон почеток