Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Carina 1.6 16v 4AFE atest plin

700 ЕУР

Се продава од: Dimitar 24 ноем. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Carina
Toyota carina 1.6 16v 4AFE
Zemema od prv gazda, realni kilometri karoseriski odlicna za godinite, motor perfekten... Imam uste edna za delovi moze i dvete zaedno
Dimitar
078285373
Leaflet
Кон почеток