Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Се продава од: Zoran 19 септ. 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Toyota
Модел
Corolla Verso
Redovno servisirana so set 4 zimski gumi
Zoran
Leaflet
Кон почеток