Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla Verso 1.8 VVTI

3 000 ЕУР

Се продава од: Zoran Вчера 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Toyota
Модел
Corolla Verso
Toyota Corolla Verso 1.8 VVTi SOL nivo na oprema, benzin od noemvri 2002. Ne e uvezena. Pominati 170.000 km. Kupena od Toyota Skopje i voglavno tamu servisirana.
Kolata e vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток