Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla Verso 2.2 D4D

0 ЕУР

Се продава од: Sase 13 ноем. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Toyota
Модел
Corolla Verso
Odlicno socubana Toyota Corolla Verso , so ekonomicen i mnogu dobar dizel motor 2.2 D4D , so 7 mesta za sedenje i maksimalno nivo na opremenost :
Klimatronik - Avtomatski klima ured
Servo volan podesiv po visina i dlabocina
Komandi na volan
Tempomat
Bord kompijuter
Fabricko Cd radio + Navi
8 X Air Bag
Abs, Srs
El. Na site stakla
El. Na retrovizori
Parking senzori
Velur vnaresnost + nasloni za race
Podesivi sedista po visina
Keyles palenje na kopce
7 mesta za sedenje
Centralno so dalecinsko
Alu felni i se ostanato ...
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации