Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla 1.6 -07

4 500 ЕУР

5 200 ЕУР

Се продава од: Neolica12 22 ноем. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Регистрирана со зелен картон
o Плински уред ( атестиран )
o Рачен менувач
o Редовно сервисирана и одржувана
o Клима уред
o АБС
o Серво
o Електрични четири стакла
o Електрични ретровизори
o Летни и зимски гуми
Контакт телефон 070404333
Neolica12
070404333
Leaflet
Кон почеток