Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tojota corolla 1.6 16v

1 000 ЕУР

Се продава од: Xx 10 јун. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Se prodava tojota corolla 1.6 16v 115hp servisiran top sostojba 16ki AZEV bandashi angel ejes farovi so xsenon centralna greaci na sedista top ozvucuvanje tip topp extra cena za kesh
Leaflet
Кон почеток