Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla

5 500 ЕУР

Се продава од: Kire 29 дек. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Се продава тојота корола купена во МКД, реална состојба со поминато 241000, регистрирана до 09.2021год. со комплет летни и зимски гуми МИШЕЛИН.
Leaflet
Кон почеток