Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla -10

8 500 ЕУР

Се продава од: Trajce 24 апр. 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Vo odlicna sostojba, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo!!!
Leaflet
Кон почеток