Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се Продава

12 000 ЕУР

Се продава од: Дано Кулев 23 окт. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Toyota Corolla-Sedan Luna 1.6 kupena od salon na Toyota,prv gazda, so Full oprema, so aluminiumski felni vo odlicna sostojba.
Дано Кулев
070/688-898
Кон почеток