Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla kupena i servisirana vo Toyota

11 900 ЕУР

Се продава од: Пандил Милошевски 05 мар. 19:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Toyota Corola 1.4D-4D, Luna, Задна камера, Електрика на прозорци, Електрика на ретровизори, Двозонска клима, Дисплеј и др.
Пандил Милошевски
070 205503
Leaflet
Кон почеток