Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla Sedan

4 500 ЕУР

Се продава од: Dushan 25 мај 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Возилото е во одлична состојба, редовно сервисирана во овластен автоцентар Тоуота, прв сопственик, добро чувана, гаражирана, јапонска серија на производство. Ентериер како нов.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации