Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA COROLLA 2.0 D4D 2007G

5 800 ЕУР

Се продава од: Zoran 19 фев. 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Se prodava Toyota Corolla 2.0 d4d so 125 konjski sili , proizvedena i kupena od Toyota Skopje 2007 godina. Voziloto ima celosna servisna istorija vo Toyota, redovno odrzuvana i servisirana vo ovlasteniot servis i bez nikakvi karoseriski ostetuvanja. Pominati realni 188 000 km. Edna od retkite kupeni vo Makedonija so 2.0 dizel motorot (6 brzinski) , i mnogu mal potrosuvac od 6-6.5 litri gradska voznja.
Od oprema pokraj standardnata poseduva i zadni parking senzori, komandi na volan, AC , aluminiumski bandazi i dr.
Toyotata moze da se vidi, proba, nosi na majstor po vasa zelba vo sekoe vreme.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации