Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA COROLA D4D

0 ЕУР

Се продава од: TOYOTA COROLA 4D4 18 фев. 19:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Se prodava Toyota Corolla D4D 1.4 90 ks so ful oprema,vo odlicna sostojba ne e uvezuvana. Cena po dogovor.
TOYOTA COROLA 4D4
070235883
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации