Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA COROLLA -05

3 550 ЕУР

Се продава од: Krsto 22 ноем. 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Se prodava TOYOTA COROLLA 1.4 2005 godina,so pominati 205 000 km.Kupena od salon od MK. Registrirana do 05.2019
So dva para gumi,senzori za parking,napraven servis
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации