Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla 1.4 D4D -08

5 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Cajka 20 фев. 13:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

16 Огласи во продавницата

 Audi A3 Sportback 2.0 TDI -08 7 300 ЕУР
Audi A4 2.0 TDi 9 300 ЕУР
Seat Altea 2.0 TDi 103kw -04 3 650 ЕУР
Opel Astra 1.7D 50kw -98 1 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
Toyota Corolla 1.4 D4D 66 kw, 2008 година на производство,2009 прва регистрација, прв сопственик, во одлична состојба , поминати 180.000 км, со клима уред, АБС, централна со далечинско, електрика стакла напред, радио ЦД , наслон за раце и др. Регистрација и зелен картон до 03.02.2021 год. На возилото е направен и сервис сменети се сите филтри.
Avto Cajka
Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila
Посетете ја нашата продавница
ul.Marsal tito bb Tetovo Прикажи на мапата
070256090
https://vtocajka.com.mk/lista-na-polovni-vozila/
Avto Cajka
070256090
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

16 Огласи во продавницата
Се продава Ford Mondeo 1.6 TDCi 85kW 2016 год 12 500 ЕУР
Hyundai IX35 2.0 CRDi A/T -11 13 500 ЕУР
Opel Insignia 1.8i 6 800 ЕУР
Skoda Fabia -05 benzin i plin 2 500 ЕУР
Кон почеток