Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Hilux

0 МКД

Се продава од: Zoran Денес 12:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
Hilux
Toyota Hilux 1987 Model

Кон почеток