Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Hilux itno

26 500 ЕУР

Се продава од: Xio 16 дек. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
Hilux
Nova toyota hilux 2.5d4d. 2016 kupena vo toyota avtocentar skopje so 15.000km pominati .mnogu socuvana .itno se prodava vo cena ima prostor za dogovaranje so kes pari.
Leaflet
Кон почеток