Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Land Crusier Dzip

10 000 ЕУР

Се продава од: Misa 11 дек. 23:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
Land Crusier
Komplet restauriran, u odlicnom stanju.
Leaflet
Кон почеток