Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Land Cruiser Luxury Premium

27 499 ЕУР

Се продава од: Pancho Вчера 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
Land Crusier
Land Cruiser J150 Body Kit 2014 LUXURY PREMIUM
Leaflet
Кон почеток