Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Prius

9 200 ЕУР

Се продава од: Kemal 14 септ. 01:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Prius
Toyota Prius Hybrid 1.8. Automatik
7/ 2010 g. Kupena vo Mk
pominati 150.000 km
Oprema: Kamera, navigacija, bluethooth idr. benzin ekonoicen 4-5 litri na 100 km
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации