Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

TOYOTA RAV4 2.2 d. 136 ks. 2007 god

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 17 окт. 08:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 God 3 500 ЕУР
AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god 9 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 ЕУР
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW -10 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
TOYOTA RAV4 2.2 d. 136 ks. 2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god. 2 999 ЕУР
BMW 525 d 177 ks -05 6 750 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 g. UNIKAT!!! 3 700 ЕУР
OPEL MERIVA 1.3multijet 55 kw. 2006 God 2 750 ЕУР
Кон почеток