Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota RAV 4 -03

5 500 ЕУР

Се продава од: Gordana 04 авг. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
Se prodava Toyota RAV4
Gordana
070818119
Кон почеток