Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Rav4 D4D

7 000 ЕУР

Се продава од: Mile 16 дек. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
Od prv gazda kupen vo Bg
Kasko osiguran
Vo odlichna sostojba, so novi gumi i kompletno servisiran.
Bez zameni
Leaflet
Кон почеток