Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA RAV4 2.2D 4X4

6 800 ЕУР

Се продава од: shefik 27 ноем. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
UVEZENO PLATENI DACACKI
BEZZ ZAMENA DOBRA CENA ZA KES 6800
shefik
070475333


Skype:
3

WhatsApp:
070475333
Leaflet
Кон почеток