Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA RAV 4 2.0 D4D 4X4 -04

Се продава од: stevce 04 фев. 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
Voziloto e vo odlicna sostojba registracia do 16-11-2016 so ful oprema motor i menuvac perfektni, napraven e celosen servis so potvrda od ovlasten servis.
Leaflet
Кон почеток